Valsts Jaunatnes Politikas Programma

Valsts Jaunatnes Politikas ProgrammaSākot mainīt kultūru, nav vajadzīgas lielas darbības. Patiesībā ir daudz sociālo darbavietu gadījumu, kas šajā ārkārtīgi minūtē maina daudzu cilvēku dzīvi, kam nepieciešama Ziedošana (laiks, nauda vai zināšanas), lai nodrošinātu, ka šīs darbības turpina pastāvēt. Ja esat noguris no daudzām sociālajām netaisnībām vai vienkārši plānojat sākt lieliski izmantot, atzīstiet, ka ir daudz līdzekļu, lai palīdzētu, kā arī padarītu lieliskus sociālos projektus, lai pārveidotu dažādas patiesības. Saglabājiet lasīšanu, kā arī skatiet sociālo darbu piemērus, kurus esam sadalījuši!

Bērnu darba novēršana

Neskatoties uz noteikumu izstrādi, kas aizsargā nepilngadīgo tiesības nedarboties, joprojām ir vairāki bērni, kas pamet iestādi, lai sniegtu ieguldījumu savu mājsaimniecību atbalstā, lai piedāvātu jums koncepciju, saskaņā ar Peteca tīkla datiem, lai cīnītos ar bērnu darbu, Brazīlijā strādā vairāk nekā 2,6 miljoni jauniešu un arī pusaudžu (vecumā no 5 līdz 17 gadiem). Šajā situācijā visā pasaulē ir 152 miljoni bērnu. Tāpēc ir tik svarīgi pievienot sociālos uzdevumus, kas palīdz samazināt jauniešu darbu, nodrošinot šiem bērniem un jauniešiem iespēju izpētīt un iepriecināt papildu cienīgu nākotni ar lielākām iespējām. Viens no šādiem gadījumiem ir mejor de Mim job, sadarbība starp ChildFund Brasil un Fundação Telefônica Vivo.

Bērnu darba novēršanaLai samazinātu jauniešu un pusaudžu daudzveidību, kas darbojas, tiek izmantotas sabiedrības izpratnes veicināšanas aktivitātes, kas tieši iekļautas, izmantojot sociālās modernās tehnoloģijas. Kārtīgs ūdens un arī veselību un labsajūtu, lai daudziem ģimenes locekļiem. Diemžēl mūsu valstī joprojām ir daudz cilvēku, kuriem nav piekļuves tīram un arī drošam un tīram ūdens cirkulācijas tīklam, kā arī pamata sanitārijai. Šie 2 apstākļi viens ar otru var izraisīt neskaitāmas slimības, attīstības problēmas jaunākajos, nosaucot dažus būtiskus jautājumus. Saskaņā ar NVO Trata Brasil informāciju vairāk nekā 35 miljoniem brazīliešu nav piekļuves pamata ūdens risinājumiem. Turklāt vairāk nekā 100 miljoniem brazīliešu nav piekļuves kanalizācijas savākšanai. Sociālā uzdevuma gadījums, kas palīdz pārveidot šo patiesību, ir” destilēts ūdens bērniem”, kas izveidots sadarbībā starp ChildFund Brasil, kā arī P&G Jequitinhonha ielejā. Šajā jomā P & & G izkliedētas paciņas, kas palīdz attīrīt ūdeni bērniem, kā arī viņu ģimenes locekļiem, ar katru no šīm paciņām tikai 4g ar spēju attīrīt aptuveni 10 litrus ūdens.

Miers jauniešiem

Miers jauniešiemVai jūs atzījāt, ka saskaņā ar Globe Wellness Company (PVO) datiem starppersonu fiziskā vardarbība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Brazīlijā agri mirst jaunieši vecumā no 10 līdz 19 gadiem? Termina “sociālā fiziskā vardarbība” jēdziens, ko lieto tas ir ļoti detalizēts un attiecas arī uz bandu agresivitāti, narkotiku tirdzniecību, dāmu nāvi, cīņām, uzmākšanos un fizisku vardarbību starp pavadoņiem. Tieši, lai apturētu šos priekšlaicīgos nāves gadījumus, ir tik svarīgi uzturēt sociālās programmas, kas strādā ar šiem jauniešiem, kuriem ir sociālās briesmas. ChildFund Brasil atzīst prasību mainīt šo faktu, kā arī izveido izglītības un mācīšanās, Sporta, kā arī personīgās izaugsmes programmas. Šīs programmas koncentrējas uz individuālo attīstību, izmantojot 5 pīlārus: cīņas stilus, kā arī boksu, izglītību, piekļuvi darbam, sociālo palīdzību, kā arī jauniešu vadību; parādot šiem jauniešiem citas izaugsmes iespējas un šo cilvēku izstāšanos no šīs uzņēmības situācijas.

Jaunības zvaigznes

Jaunības zvaigznesLai varētu pārveidot savu realitāti, ir ļoti svarīgi, lai jaunieši saprastu scenāriju, kurā viņi dzīvo, spētu izpētīt savu kultūru, patiešām izjustu šī kolektīva sastāvdaļu un tādējādi spētu pārdomāt iespēju veidus. Viens no līdzekļiem, lai panāktu šīs izmaiņas attieksmē, ir ar attēliem. “Olhares em Foco” uzdevums ir palīdzējis daudziem jauniešiem pārdomāt savu apkaimju problēmas, šajos pusaudžos attīstot līdzdalīgāku un arī neatkarīgu kultūru, kas veicina kumulatīvo labklājību. Šajā nolūkā fotogrāfijas kļūst par būtisku instrumentu debatēm par identifikāciju, tiesībām, kā arī pilsonību, piedāvājot iespējas dalīties izpratnē, saglabāt sakarus un reklamēt šo jauniešu līdzdalību publiskajā kārtā.

Mājas ilgtspējība un arī ģimenes locekļu spējas. Mājsaimniecība ir tikai viens no galvenajiem pamatiem, lai mēs varētu izveidot kā veselīgus un līdzsvarotus cilvēkus (burtiski, kā arī psiholoģiski), attīstot mīlestības un arī mīlestības saites un joprojām mācoties būtiskas vērtības mūsu dzīvē. Tomēr diemžēl tas nav fakts, ka daudzi jaunieši un jaunieši visā tautā paliek neorganizētās un zemākajās mājās. Dodot priekšroku, piemēram, narkotiku lietošanai, dalībai bandās, kā arī medikamentu tirdzniecībai, koledžas aiziešanai, kā arī daudzām citām problēmām. Šajā sajūtā tik ļoti svarīgas ir programmas, kuru mērķis ir mājas ilgtspējība un tāpat arī ģimenes spēju attīstība. Šie uzdevumi, piemēram, ChildFund Brasil izstrādātie uzdevumi, cenšas nodrošināt, lai jaunieši un viņu ģimenes locekļi būtu pieejami ilgtspējīgiem iztikas līdzekļiem, nodrošinot respektablu izdzīvošanas un izaugsmes problēmu.

Kombinācija ar iestādēm

Izglītība un mācīšanās ir viens no vissvarīgākajiem pamatiem, kad mēs apspriežam Pusaudžu un arī jauniešu dzīves pārveidošanu, problēmu radīšanu, lai viņi varētu vizualizēt daudz labāku nākotni un arī ar daudz vairāk iespējām. Tomēr ir dažādi faktori, kas veicina skolas neveiksmi, piemēram, bērnu darbs, apņemšanās trūkums starp ģimenes locekļiem, skolu, kā arī jauniešiem, kā arī izpratnes trūkums par izglītības nozīmi. Līdz ar to atbalsta uzdevumi, kuru mērķis ir integrēt ģimenes locekļus, jauniešus, kā arī koledžas, ir veids, kā palīdzēt vēl vairāk bērniem un arī jauniešiem, kuriem ir pakļauti apstākļi, lai novērtētu saprātīgāku nākotni ar lielākām iespējām.

Tādējādi šo projektu mērķis ir mainīt koledžu tieši asimilācijas telpā ar sabiedrību, kas to uzskata par uzlabošanas aģentu un visu iesaistīto personu mantojumu, piemēram, bērniem, pusaudžiem, tētiem, mammām, kā arī dažādas citas zvaigznes iestādes apkārtnē. Kā mēs varam pievienot šīm sociālajām darbavietām? Pēc tam, kad esat redzējis šos sociālo uzdevumu gadījumus, kas pārveido dzīvi, vai jūs domājat par to, kā jūs varat palīdzēt šiem cilvēkiem? Ir vairāki veidi, kā to panākt. Pirmais solis ir vairāk noskaidrot projekta sociālo organizāciju, kā arī tā pieredzi, balvas, uzņēmumus, kas atbalsta tā iemeslus, kā arī citu informāciju, kas pierāda tā piemērotību.

No tā brīža jūs varat izvēlēties starp ziedojumu veidiem, piemēram:

tieša iemaksa no mēneša uz mēnesi; jauniešu un arī jauniešu finansiāla vai emocionāla sponsorēšana; izpratnes ieguldījums sociālajos uzņēmumos; korporatīvie ziedojumi. Kā redzat, ar maziem žestiem pašlaik ir iespējams uzturēt sociālos projektus, kas spēj mainīt daudzu cilvēku patiesību, veicinot taisnīgāku kultūru visiem. Mācību stipendiju programmas: iespēja jauniešiem attīstīties tieši, kā arī profesionāli – – – – -. Mēģinot atrast ekspertu pieredzi, ķīmijas students Caroline Geovana, 22, risināja brīnišķīgus pienākumus, kā arī šķēršļus, kad viņa pierakstījās prakses programmā daudznacionālās pētniecības un attīstības vietā. Ar praktisku pieredzi, ko pārrauga vēl pieredzējušāki speciālisti, mācību stipendiju programmas atklāj jauniešus uzņēmējdarbības grūtībām, kas palīdz viņiem atpazīt organizācijas ekosistēmu, sagatavojot viņus nākotnes uzdevumu tirgum. Ariane Rogulja, Mondelēz Brazil spēju iegādes vadītāja, uzskata, ka jauniešu pieredze spēcīgā prakses programmā būtiski uzlabo viņu konkurences priekšrocības, kad viņiem ir nepieciešams iekļūt uzdevumu tirgū. Turklāt mācību stipendija var kļūt par iespēju praktikantam meklēt savu pašizziņu. “Tas ir testa brauciens, kas sniedz daudz izpratnes, kā arī atklājumus, palīdzot jaunajam pieaugušajam definēt savu profesionālo kursu-vai nu kā uzņēmējs, vai uzņēmumā”, atbilst Ariane.

SKATĪT ARĪ:

Cienīt viens otra teritoriju ir svarīgi vecākiem un arī bērniem, kuri sadarbojas. Mājsaimniecības uzņēmuma nākotne: 4 stratēģijas efektīvai pārejai. Kad un arī tieši tā, kā plānot sava bērna koledžas ieeju. Kā atpazīt brīdi, lai sāktu? Kultūras ziņā tiek saprasts, ka jaunieši ir gatavi izvēlēties savu nodarbošanos – un tāpēc iedziļināties darba tirgū-līdz vecākās vidusskolas pabeigšanai, apgalvo Suely Poitevin, psihoterapeits, kas saistīts ar Paraná Clínicas. Pēc viņas teiktā, profesijas izvēle liek domāt par nākotnes projekta izveidi, kurā tiek uzdots jautājums ” Kāds ir mans dzīves uzdevums?”telpas tiek atvērtas, lai jaunietis varētu izveidot kursu, lai sasniegtu savu mērķi. Turklāt ienākšana darba tirgū ar praksi ir daļa no mācību procedūras, kā arī veicina praktikantu ekspertu apmācību. Tas padara šos jauniešus spēj bieži pielāgoties pielāgojumiem, ņemot vērā vairākas tikpat uzkrītošas iespējas. Karolīnas mammas un tēti, kuri prakses laikā viņu vienmēr ir atbalstījuši, vienlaikus pamanīja savas mazās meitenes izaugsmi. Iespēja pievienot ne tikai ekspertu zināšanas, bet arī savu personīgo izaugsmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here