Brīvprātīgo darba veidi: kādi tie ir un kā viņi strādā? Brīvprātīgo darbs, tāpat kā kāds dzīvē, ir pieejams visās formās un izmēros. Var būt noderīgi iegūt izpratni par katras no tām privātajām priekšrocībām, kā arī vēl svarīgāk, kurš dizains jums ir labāks. Zemāk ir vairāki brīvprātīgo darba veidi-kā arī programmām var būt vairāk nekā viens veids (piemēram, jūs varat piedalīties tiešsaistes un atkārtotā brīvprātīgā darbā, vai arī tas var būt tiešsaistē un arī vienreizējs). Katram brīvprātīgā darba veidam ir savas priekšrocības, kā arī trūkumi, tāpēc, pirms sākat darba meklēšanu, padomājiet par to, kā izveidot kontrolsarakstu par to, kuri darba veidi jums ir visefektīvākie.
Vienreizējs brīvprātīgo darbs. Vienreizējs brīvprātīgo darbs ir tāds, kas parasti ilgst īsu laiku un beidzas ar noteiktu laiku. Daži gadījumi: Piedalieties tīrīšanas pasākumā laukumā sestdienas agrā rītā. Vienā pēcpusdienā rīkojiet lekciju jauniešiem par darba tirgu. Palīdzība labdarības pasākumā (piemēram, feijoada). Dažreiz darbs var būt vienreizējs, bet būt darbs un arī ilgs daudz ilgāk. Piemēram, ja jūs izveidojat vietni organizācijai, tas var aizņemt 1 mēnesi, lai pabeigtu darbu, bet brīvprātīgais darbs ir ātrs, ņemot vērā, ka darbs ir beidzies, kad tiek nodrošināta interneta vietne. Vienreizējs brīvprātīgo darbs ir labākais veids, kā praksē iepazīties ar organizāciju. Jums ir iespēja patiešām justies uz ādas personām, kuras darbojas vai gūst labumu no organizācijas, un tādējādi izlemt, vai vēlaties turpināt strādāt kā brīvprātīgais organizācijā. Lai atklātu, kāda veida ātrs brīvprātīgais darbs ir ļoti vienkāršs, dodieties tālāk, skatiet iespējas un arī sāciet pašlaik.
Atkārtots brīvprātīgais darbs
Pastāvīgs brīvprātīgo darbs ir tāds, kam ir savienojums, tas ir, tas var ilgt nedēļas, mēnešus un pat gadus. Neatkarīgi no laika, ir ārkārtīgi svarīgi, lai NVO un brīvprātīgie būtu saskaņoti ar to, cik ilgi brīvprātīgais noteikti strādās. Piemēram, brīvprātīgais var veltīt 3 mēnešus, 1 semestri vai visu gadu. Persona, kas darbojas uz periodisku pamata prasa būt uzmanīgiem, ka uzņēmums ir cerības, ka brīvprātīgais noteikti piedalīsies identificētajā periodā. Tas ir, NVO ir šis brīvprātīgais, un tāpēc ir svarīgi, lai brīvprātīgais atzītu datumus un laikus, ko viņš var veltīt. Daži atkārtota brīvprātīgā darba veidi ir:
- Informējot pasakas reizi nedēļā bērniem bērnu aprūpes iestādē
- Nodrošināt divu nedēļu mentoringu jaunajiem uzņēmumu īpašniekiem
- Piedāvājiet mākslas darbnīcu (piemēram, adīšanu, krāsu un tā tālāk) vai sportu (piemēram, jogu, pagarināšanu) vecāka gadagājuma cilvēkiem
- Pārvaldiet iestādes sociālos medijus, pirmdienas vakaros organizējot visus NVO ziņojumus
- Lai atklātu, kāda veida brīvprātīgo darbs ir ļoti vienkāršs, dodieties tālāk, skatiet iespējas un arī sāciet pašlaik.
- Brīvprātīgais no attāluma vai tiešsaistē
Internetā brīvprātīgo darbs ir viens, ka jūs varat darīt jūsu mājās, savā darbā, vai kur ir visvairāk problēmu-free Jums. Attālināts brīvprātīgo darbs var būt gan vienreizējs, gan arī atkārtots. Lai gan tā ir tiešsaistē, organizācija parasti ievēro brīvprātīgā darbu un bieži organizē apmeklēšanas dienas, lai brīvprātīgais būtu iepazinies ar iemeslu, kāpēc viņi palīdz tuvplānā. Daži piemēri ir:
- Mijiedarbības darbs (stils, brīvprātīgie sociālajiem medijiem utt.).
- Mūsdienu tehnoloģiju darbs (piemēram, interneta vietnes attīstība).
- Administratīvais darbs.
Voluntūrisms ir neoloģisms: brīvprātīgā darba sajaukums ar tūrismu (Volun + Tourist). Šajā tehnikā brīvprātīgais parasti dodas ceļojumā uz kādu apkārtni un arī kalpo kā brīvprātīgais noteiktu laiku. Cilvēkiem ir ārkārtīgi ierasts doties ceļojumā uz dažādām citām valstīm, neatkarīgi no tā, vai tās atrodas Āfrikā vai Dienvidaustrumāzijā, tomēr daudzām Brazīlijas teritorijām ir nepieciešams brīvprātīgo atbalsts. Citiem vārdiem sakot, jūs varat redzēt, ka Brazīlijai joprojām klājas lieliski. Dažādu citu veidu brīvprātīgo: Iepriekš minētie brīvprātīgo darba veidi ir galvenie, tomēr ir arī citi. Piedāvājums gala aktivitātēs: tie ir uzdevumi, kas notiek pēc ierosinājuma, tas ir, organizācijas mērķī, parasti tieši ar iestādes saņēmējiem. Brīvprātīgais darbs aktivitātēs-vidēja (vai institucionāla): tās ir darbības organizācijas vadības, monetārās, mijiedarbības vai personāla vietās. Parasti nav zvana ar organizācijas galīgo auditoriju. Uz prasmēm balstīts piedāvājums: tās ir aktivitātes, kurās brīvprātīgais izmanto detalizētas iespējas. Šajā režīmā NVO var pieprasīt kvalifikācijas apliecinājumu, pieprasīt izglītības programmu, nosaukumus vai pat kārtot pārbaudi.
Kas ir brīvprātīgais darbs: kādas ir brīvprātīgā darba priekšrocības? Vadošie faktori brīvprātīgajam
Brīvprātīgo darbs palīdz jūsu apkārtnē, kā arī palīdz pasaulei visu uzreiz. Kad jūs brīvprātīgi, jums ir iespēja veikt patiesu atšķirību dzīvē indivīdu un arī mājdzīvniekiem. Ja jūs interesē brīvprātīgais darbs, apsveriet priekšrocības, ko sniedz jūsu pūļu un laika veltīšana Jums svarīgiem cēloņiem. Šajā materiālā mēs apspriežam, kāds ir brīvprātīgo darbs papildus sociālajām, personiskajām, kā arī speciālistu priekšrocībām, ko var piedāvāt brīvprātīgais darbs. Kas ir brīvprātīgais darbs? Brīvprātīgo darbs ir neatrisināts uzdevums, kurā Jūs varat pievienoties labdarības organizācijai, bet papildus konkrētā, ar kuru jūs neesat saistīts. Tā rezultātā, piedāvājot ļauj veikt, kā arī savienot ar savu teritoriju, lai padarītu to daudz labāku zonu. Ir brīvprātīgo iespējas, kas atbilst dažādām interesēm. Tātad, vairāki no visbiežāk brīvprātīgo darba iespējas ir: palīdzēšana pie pet patversme; stādīšanas ziedi, koki, vai krūmi vietējā pagalmā; tīrīšanas piekrasti vai parki; piesaistei; pārskatot jauniešiem; mākslas un arī amatniecības; runāšana vai lasīšana pensionāriem; pārtikas pieliekamie;.
- Politiskie projekti; ilgtspējīgi lauksaimniecības projekti; pārstrādes arodbiedrības.
- Brīvprātīgā darba sociālie pabalsti.
- Daudzi cilvēki dod priekšroku nozīmīgām sociālajām saitēm, tāpēc piedāvājums var piedāvāt daudzus sociālos pabalstus, kas atstāj ilgstošu iespaidu. Tātad, ieskatieties dažas sociālās priekšrocības piedāvā:.
- Aids jums atrast jaunus draugus.
Brīvprātīgais Darbs Var Palīdzēt Atrast Cilvēkus Ar Daudzveidīgu Vēsturi Un Interesēm
Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids, kā satikt pavisam jaunus labus draugus un uzlabot sakarus ar mīļajiem, ar kuriem jūs brīvprātīgi. Iespējams, ka brīvprātīgais darbs var palīdzēt jums atrast cilvēkus ar daudzveidīgu vēsturi un interesēm. Indivīdiem ir arī ciešāki savienojumi, kā arī spēcīgāki savienojumi ar indivīdiem, ar kuriem viņi nodarbojas, it īpaši, ja tas ir labs iemesls vai kopēja procentu likme. Palielina savas sociālās prasmes. Kad jūs brīvprātīgi, jums ir iespēja runāt ar pavisam jauniem cilvēkiem, kā arī uzlabot savas sociālās prasmes ar komunikāciju ar saviem brīvprātīgajiem kolēģiem. Sociālā komunikācija, piemēram, brīvprātīgais darbs, palīdz jums izpildīt bieži ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Sociālās prasmes var palīdzēt jums izveidot savu personīgo papildus biznesa partnerību nākotnē. Piedāvā kopības sajūtu. Piedāvājums jūsu Kopienā var palīdzēt jums attīstīt lepnumu, kā arī pašapziņu jūsu apkārtnē. Tātad tas var palīdzēt jums justies saistītiem ar tiem, kurus jūs palīdzat savā Kopienā, kā arī ar citiem brīvprātīgajiem, ar kuriem jūs sadarbojaties. Jūsu saite uz jūsu apkārtni var motivēt jūs iesaistīties dažādos citos jūsu apkārtnes elementos, piemēram, vietējā politikā, tomēr arī tādu programmu aizstāvēšana, kuras jūs uzskatāt par būtiskām. Uzlabo pašcieņu. Piedāvājot var piedāvāt jums palielināt pašapziņu un arī pašapziņu. Šādā veidā, kad jūs jūs piedāvājat, jūs darāt kaut ko izdevīgu jomā, kas sniedz jums sajūtu sasniegums. Tas var palīdzēt jums justies labāk par sevi, savu dzīvi, bet arī jūsu nākotnes mērķus.