Eiropas Brīvprātīgo Dienests (EVS)

Eiropas Brīvprātīgo Dienests (EVS)Eiropas Brīvprātīgais risinājums ir risinājums, kura pamatā ir mācīšanās savā starpā un viens no otra. Lai šī sociālā apmaiņa būtu veiksmīga, strādājiet un noskaidrojiet līdzsvaru. Tomēr tas atbilst tam, ka iesaistīšanās Eiropas Brīvprātīgo dienestā netiek atzīta par mācību stipendiju. Līdz ar to kā gaidīšanas periodu atrašanās vietai koledžā FDF piešķir “Stiftung für Hochschulzulassung” (agrāk ZVS). Piemērošanas jomas ir ievērojamas, kā arī sociālās, ekoloģiskās un arī kultūras darbavietas. Kā brīvprātīgais jūs varat sadarboties ar indivīdiem, dabā vai sociālajās iestādēs, atkarībā no jūsu vēlmēm un iespējām. Sociālo uzdevumu piemēri ir darbs ar bērniem, jauniešiem vai vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī ar bezpajumtniekiem vai cilvēkiem ar traucējumiem.

Piemēram, brīvprātīgie gūst labumu no vides aizsardzības nacionālajos parkos. Ir arī intriģējoši uzdevumi par iztēles un arī sabiedrības tēmām. Robežas starp konkrētām uzdevumu jomām dažreiz darbojas efektīvi. Tādējādi dziesmu vai mākslas darbs ar jauniešiem pieder tikpat daudz sociālajai kā kultūras ballei. Kopumā darba vietu klāstu nosaka ļoti dažādi. FDF var pabeigt jebkurā Eiropas valstī, tostarp visās dalībvalstīs, kas nav ES dalībvalstis, piemēram, Norvēģijā vai Turcijā. Turklāt ir projekti kaimiņvalstīs partnervalstīs. Tās sastāv no, piemēram, Balkānu valstīm, piemēram, Albānijas un Serbijas, kā arī Vidusjūras dienvidu valstīm, piemēram, Ēģiptes, Marokas vai Izraēlas. Eiropas Brīvprātīgā risinājuma ilgums ir no 2 līdz divpadsmit mēnešiem. Ir iespējami daudz īsāki uzdevumi no 2 nedēļām, tomēr tie galvenokārt ir paredzēti jauniešiem, kuri ir atkarīgi no unikāla atbalsta, piemēram, pastāvīgas slimības vai traucējumu dēļ. Jaunieši, uz kuriem tas attiecas, ir pilnībā laipni gaidīti FDF un saņem lielāku palīdzību. Ir tikai viens pieprasījums: jums vajadzētu būt vecumā no 17 līdz 30 gadiem. Valodu prasmes vai īpaši izglītības akreditācijas dati nav nepieciešami, lai iesaistītos programmā.

Sponsori Un Arī Partneruzņēmumi

Eiropas Brīvprātīgo dienests ir daļa no ES programmas Erasmus+ jaunieši darbībā. Tas ietver 2 elementus: finansiālo atbalstu piedāvā Erasmus + finansēšanas programma. Firma Jaunatne Eiropai, kuras pienākums ir garantēt, ka viss FDF, kas sastāv no līdzekļu sadales, darbojas tā, kā vajadzētu, rūpējas par dažādām citām problēmām. Turklāt Eiropas Eiropas Brīvprātīgo dienests (EVS) Brīvprātīgais risinājums kopš 2017.gada pieder Eiropas vienveidības korpusam (ESK). Šo centienu mērķis ir atbalstīt jauniešus viņu speciālistu vai brīvprātīgo iesaistīšanā daudzos solidaritātes uzdevumos. Brīvprātīgie darbi tiek izpildīti, izmantojot FDF. Ar atbrīvojumu no pagaidu projektiem, kā arī tiem, kas atrodas kaimiņos esošajās partnervalstīs, visas darba vietas Automātiski pieder ESK. Izmaksas / Finansējums. Papildus iespējamai ceļa izdevumu daļai dalība Eiropas Brīvprātīgajā dienestā ir bez maksas. Atbalsta summa par jūsu ierašanās, kā arī izbraukšanas izmaksām ir atkarīga no diapazona uz atrašanās vietu. Erasmus + programma “Jaunatne darbībā” pilnībā sedz visus pārējos izdevumus, kā arī nodrošina risinājumu atbilstību:

Sponsori Un Arī Partneruzņēmumi

  • Pārtika un arī izmitināšana.
  • Iespējamie izdevumi vīzām un arī inokulācijām.
  • Tērēt naudu (summa ir pielāgota konkrētai valstij).
  • Essential nozīmē būt mobilam uz vietas (autobusa/vilciena biļetes vai varbūt velosipēda veidā).
  • Valodas kurss.
  • Visas nepieciešamās apdrošināšanas polises.
  • Aprūpe pagātnē, visā, kā arī pēc uzdevuma.
  • Sertifikāts par dalību Eiropas Savienībā pēc projekta noslēgšanas.

Tāpat lieliski zināt:iesaistīšanās FDF neietekmē jūsu vecāku atbalstu jūsu vecākiem. Vismaz astoņus mēnešus iepriekš, jūs mēģināt atrast izsūtot uzņēmums, kas būs vieta jums atbilstošu uzņemšanas projektu un arī palīdzēt jums ar lielāku sagatavošanu. Pieteikumu izpildes termiņi, kā arī problēmas atšķiras starp dažādām izsūtot organizācijām. Visu nosūtošo uzņēmumu kontrolsarakstu var atrast Eiropas Jaunatnes vietnes datu avotā:.

Kas ir EFD?

Kas ir EFD?Ja esat jauns un arī apņēmīgs, kā arī vēlaties iesaistīties labdarības darbā Eiropā, varat veikt “Eiropas brīvprātīgo dienestu” (EVS). To regulē ES regula. Papildus ES dalībvalstīm un Islandes, Lihtenšteinas, Horvātijas, Norvēģijas, Šveices un arī Turcijas tautām jūs varat papildus izvēlēties vienu no kaimiņu pavadošajām valstīm kā galamērķa valsti (Austrumeiropa, Kaukāzs, Vidusjūras valstis). EFD finansē ES finansēšanas programma ERASMUS + Jaunatne darbībā. Šeit jums ir ieguvums, kas jums ir nepieciešams, lai segtu praktiski nekādas maksas. Iesaistīšanās nosacījumi lietošanas padomiem. Daudzpusīgs brīvprātīgais darbs 15 Eiropas valstīs ar varavīksnes dārzu pilsētu. Atšķirībā no dažādiem citiem brīvprātīgiem risinājumiem, pretendentiem vienkārši jāatbilst pāris individuālām prasībām.

Personām jābūt vecumā no 17 līdz trīs gadu desmitiem, un viņu pastāvīgā dzīvesvieta ir arī ES vai kādā ES partnervalstī. Ne unikāla koledža atstājot sertifikāciju ne noteiktas valodas prasmes tiek aicinātas. Tā kā ES meklē integrējošu metodi, FDF var Eiropas Brīvprātīgo dienests (EVS) pievienoties arī personas ar lielāku pieprasījumu pēc palīdzības vai cilvēki ar invaliditāti. Šīs mērķa komandas dalībniekiem ir atļauts samazināt ārvalstu uzdevumu, kas parasti ilgst starp 2, Kā arī gadu, uz īsāku laika periodu. FDF gadījumā ir nepieciešama dalība akadēmiskajos semināros. Pavadošie semināri mājā, kā arī uzņēmējvalsts. Kopā ar semināriem, kuru kopējais apjoms bija 15 darbnīcu dienas, bija četras sistēmas – izejas darbnīca un atgriešanās seminārs mājas valstī, kā arī ievada un arī starpposma seminārs atrašanās vietas valstī. Semināri kalpo sagatavošanas darbam un arī brīvprātīgā dienesta atspoguļošanai, kā arī kā izsaukuma punkts uzziņām. Dalībnieki tiek animēti starpkultūru aspektos. Jums būs arī iespēja iepazīt dažādus citus brīvprātīgos, veidot tīklus, kā arī apmainīties ar pieredzi. Pielietošanas iespējas un arī problēmas. Jomas, kā arī uzdevumi. Darba piedāvājumi paliek tādās jomās kā vides aizsardzība, sociālā apvienošana, kā arī vienlīdzīgas iespējas, medikamentu profilakse, Māksla un arī kultūra, plašsaziņas līdzekļi un arī mijiedarbība, kā arī Eiropas atzīšana. Dalībnieki var darboties, piemēram, Jauniešu mājā, nacionālajā parkā, bēgļu nometnē vai dzīvnieku labklājības organizācijā. Bezmaksas Valodu apmācības kurss. Tā kā FDF ir atklājošs risinājums, galvenā uzmanība tiek pievērsta mērķa valsts reģionālās valodas atklāšanai. Šī iemesla dēļ indivīdi piedalās valodas kursā, kas brīvprātīgajiem ir bez maksas. Darba stundas projektā brīvprātīgie darboties starp 30-35 stundas nedēļā projektā, kā arī ir 2 dienu atpūtas nedēļā. Turklāt, jums ir kvalificēti, lai 2 dienas brīvdienu mēnesī.

Izdevumi un arī Eiropas Brīvprātīgā risinājuma finansēšana

Tā kā FDF maksā “Eiropas Savienība”, tas praktiski sedz visas izmaksas brīvprātīgā darba laikā. Tie sastāv no ceļojuma cenām (atkarībā no diapazona), ceļojuma izmaksām vietnē, izmitināšanas izmaksām, ēdieniem, valodas kursiem un arī mācību kursiem kopā ar semināriem, kā arī apdrošināšanas cenām (veselība un labsajūta, nelaimes gadījumu/ invaliditātes un arī pienākumu apdrošināšanas polise). Indivīdi arī iegūt regulāru ikmēneša piešķīrumu, kas atšķiras no valsts uz valsti. Vienkārši atbalsts ceļošanas izmaksas varētu rasties brīvprātīgajiem. FDF privātpersonas joprojām ir kvalificētas bērna priekšrocībām, ciktāl tās atbilst attiecīgajām prasībām. Atklājot piemērotu darba vietā. Piesakoties FDF, tiek pieprasīts laiks, kā arī kampaņa. Pirmais solis ir atrast ideālu sūtīšanas uzņēmumu vēlamajā ieviešanas valstī, kā arī izvēlēties labdarības uzdevumus, kas piemēroti kā izlaišanas vietnes. Kandidāti var izmantot datubāzi Eiropas kompensāciju par šo funkciju. Interesantas patiesības par pieteikumu. Lai uzlabotu savas iespējas, pretendentiem jāsazinās ar vairākām nosūtītājorganizācijām un jāpiesakās arī tur. Jūs varat arī lūgt nosūtītājorganizācijām par pieteikuma mērķa datumiem un arī problēmām. Ja pieteikums uz izsūtot uzņēmumam izdevās, pieteikums uz nodarbinātības recruiter par detalizētu jomā uzdevumu ievēro. Līdztekus saistībām no darba vietas pretendentiem papildus ir nepieciešama valsts atļauja FDF attiecīgajā darbā. Lielā finansiālā atbalsta un lielā iespējamo lietojumu klāsta dēļ priekšroka tiek dota FDF. Šī iemesla dēļ ieinteresētajiem pasākumiem vajadzētu pieteikties vismaz 8 mēnešus pirms sagatavotā darba sākuma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here