Eiropas Kārļa Lielā Balva Jauniešiem 2020

Eiropas Kārļa Lielā Balva Jauniešiem 2020Balva izceļ jauniešu ikdienas darbu visā Eiropā, lai stiprinātu Eiropas demokrātiju, un atbalsta viņu enerģisko iesaistīšanos Eiropas nākotnes veidošanā. To pārvalda Eiropas Parlaments sadarbībā ar Āhenes Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fondu, un tas tika izstrādāts arī 2008.gadā. veicināt izpratni Eiropas un starptautiskā līmenī, balstoties uz autonomām vērtībām (piemēram, cilvēka cieņas ievērošanu, elastīgumu, vienlīdzību, tiesiskumu un pilsoņu tiesību ievērošanu). Reklamējiet kopīgu Eiropas identifikācijas, kā arī integrācijas sajūtu. mudināt citus jauniešus Eiropā piedalīties demokrātiskā dzīvē; D. sniegt konkrētus saiknes gadījumus starp eiropiešiem, kas rada apkārtni.

Uzdevumi varētu būt vērsti uz dažādu jauniešiem paredzētu pasākumu organizēšanu, piemēram, (bet ne tikai) jauniešu apmaiņu, simulācijas spēlēm, politiskiem pasākumiem jauniešiem, pasākumiem, mācību pasākumiem, tiešsaistes projektiem vai līdzīgiem uzdevumiem. Uztvērējs. Pretendentiem jābūt vecumā no 16 līdz arī trīs gadu desmitiem, kā arī jābūt Eiropas Savienības dalībvalsts cilvēkiem vai māju īpašniekiem. Indivīdi var pieteikties gan atsevišķi, gan arī masveidā. Grupu vai pārrobežu darba vietas var iesniegt tikai vienā valstī, kurai jābūt cieši saistītai ar projektu. Kā piedalīties. Pieteikumi visās galvenajās Eiropas Savienības valodās ir piemēroti. Pieteikums tiek veikts tiešsaistē. Vērtēšanas kritēriji. Projektiem jāatbilst standartiem: Veicināt kopīgu Eiropas identitātes un kopības izjūtu; Darbojas kā labs piemērs jauniešiem ES; eiropas kārļa lielā balva jauniešiem 2020 Deal praktiskus piemērus savienojumā starp eiropiešiem, ar sajūtu apkārtnē; Reklamējiet Eiropas, kā arī globālo izpratni. Izvēles procedūra Eiropas Kārļa Lielā jaunatnes balvas ieguvējs tiks izvēlēts divpakāpju procesā:. Pirmais posms: valstu žūrijas, vismaz divi deputāti un arī jaunatnes organizāciju pārstāvis, noteikti izvēlēsies valsts mēroga uzvarētāju no katras ES dalībvalsts; posms: Eiropas tiesa, kurā ir 3 Eiropas Parlamenta deputāti un Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs, kā arī 4 Kārļa Lielā Starptautiskās balvas struktūras pārstāvji Āhenē, noteikti izvēlēsies 3 labākos uzdevumus. Paturiet prātā: Eiropas Tiesas lēmums ir galīgs. Žūrija patur tiesības noraidīt jebkāda veida pieteikumu, kas neat bilst konkurentu nosacījumiem.

  • Balva.
  • platība: 7500 eiro.
  • Otrā zona: 5000 eiro.
  • Trešā vieta: 2500 eiro.
  • Nacionālais uzvarētājs 2021.

Uzdevums” sākotnējā Digitālā sesija”, kuras autors ir Latvijas organizācija jaunais Eiropas Parlaments (PEJ), ar stilu” digitālie atklājumi: tīmekļa saišu atklāšana starp klimata pārmaiņām un arī starptautiskām veselības un labsajūtas krīzēm ” ir Eiropas Kārļa Lielā balva jauniešiem 2021.gadā un kandidēs uz Latvijas konkurentu Eiropas posmā.

Kārļa Lielā Eiropas jauniešu atalgojums: Atklājiet uzvarētājus

Kārļa Lielā Eiropas jauniešu atalgojums: Atklājiet uzvarētājusKatru gadu saskaņā ar Eiropas Kārļa Lielā Jaunatnes Balvu (vai ECYP) visā valstī, kā arī Eiropas žūrijas izvēlas vienu darbu no katras Eiropas Savienības (ES) valsts. Šogad 26 valsts mēroga uzvarētāji tika uzaicināti uz apbalvošanas ceremoniju Āhenē, Vācijā, 24. maijā, kur tika paziņoti trīs Eiropas čempioni. Eiropas čempioni atkarībā no viņu ranga trīs uzvarētāji saņem atlīdzību: EUR 7500 (1.vieta), EUR 5000 (otrā vieta) vai EUR 2500 (3. vieta). 2022. Gada izdevuma milzīgais uzvarētājs bija “orķestris bez robežām”. Šis Latvijas darbs veicina pārrobežu sadarbību starp Latvijas un arī Spāniju, abās valstīs Uzturoties jauno prasmju mūzikai, kā arī ar mērķi samazināt sociālo un arī kultūras nevienlīdzību.

Otrā balva tika piešķirta Čehijas projektam “Politika (nejen) professional Mladé” [vai politika (ne tikai) jauniešiem angļu valodā], kas apvieno jauniešus no visa politiskā spektra, lai apstrīdētu politiku, demokrātiju, kā arī cilvēktiesības, par labu jaunam, izglītotam, kā arī aktīvam pilsonim society.In 3. vieta bija Vācijas darbs “Ukrainas Vibes-Eiropas publiskā kārta”, ko izpildīja uzņēmums Freedom International. Kampaņa, kas svārstījās no 2021.gada aprīļa līdz oktobrim, virtuālajās sarunās par brīvību, virzību uz priekšu, kā arī Eiropas asimilāciju apvienoja cilvēkus no 36 valstīm, uzsverot ES un Ukrainas attiecības. Uzdevums publicēja dažus no priekšlikumiem, kas izveidoti konferences par Eiropas nākotni platformā. Eiropas Kārļa Lielā jauniešu balva. Balvu kopīgi piešķir Eiropas Parlaments (EP), kā arī starptautiskā Kārļa Lielā atalgojuma struktūra jauniešu centieniem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kas pieder darbavietām, kas veicina labu izpratni Eiropas un arī pasaules mērogā. Kopš 2008.gada šo godu faktiski ir meklējuši vairāk nekā 4650 projekti.

Par kādu klasifikāciju tiek piešķirta Kārļa Lielā balva?

Par kādu klasifikāciju tiek piešķirta Kārļa Lielā balva?Uzdevums “Coimbra 2019”, kura autors ir Latvijas asociācija-P. E. J, ir Eiropas Kārļa Lielā jaunatnes balvas 2020 Nacionālais ieguvējs, kā arī pārstāvēs Latvijas konkursa Eiropas posmā. Latvijas asociācijas starptautiskais forums Eiropas jauniešu Parlaments, kvalificēts “Coimbra 2019″, 2019.gada augustā Koimbrā apvienoja 140 jauniešus un augstākās izglītības praktikantus no visas Eiropas, lai apspriestu”kritisko programmu 2030. gadam”. Projekts “Coimbra 2019” pārstāvēs Latvijas konkurentu 2.posmā, uzņemoties katras citas Eiropas Savienības dalībvalsts čempionus un kurā noteikti tiks izveidoti trīs laureāti Eiropas līmenī.

Čempionam tiks piešķirti 7,5 tūkstoši eiro, otrā atlīdzība ir 5 tūkstoši eiro, kā arī trešā balva ir 2,5 tūkstoši eiro. Goda valsts tiesu veidoja deputāti Sara Cerdas (sociālisti un demokrāti) un Lídia Pereira (Eiropas Tautas partija), kā arī Nacionālās Jaunatnes padomes valsts vadītāja Rita Saias. Pašreizējās pandēmijas krīzes rezultātā Eiropas Parlaments un starptautiskās Kārļa Lielā balvas struktūra “faktiski ir nolēmuši atlikt uzdevumus, kas saistīti ar šī gada versiju, kas sastāv no apbalvošanas pasākuma, kas tika organizēts 19.maijam Āhenē”, apgalvo paziņojums presei. Eiropas Kārļa Lielā jauniešu Balvu katru gadu piešķir Eiropas Parlaments, kā arī starptautiskā Kārļa Lielā balvas struktūra Āhenē darbavietām, ko izveidojuši jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem. Šīm darbavietām ir jāreklamē “izpratne Eiropas un starptautiskā līmenī, jāveicina kopējas Eiropas identifikācijas izpratnes izaugsme, kā arī integrācija un jāstrādā kā versija jauniešiem, kas dzīvo Eiropā, sniedzot praktiskus Eiropiešu kopdzīves gadījumus kā telpu”.

António Guterres iegūst Kārļa Lielā balvu

Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretārs un bijušais tehniķa students, inženieris António Guterres, šodien, 30. maijā, iegūst Kārļa Lielā balvu, kļūstot par pirmo Latvijas, kurš ieguvis ievērojamu starptautisku balvu, kas piešķirta, ņemot vērā 1950.gadu personībām, kuras faktiski ir pievienojušas Eiropas kontinenta vienotību. Neatkarīgi no tā, ka atalgojuma piešķiršana faktiski tika atklāta pagājušā gada janvārī, šodien pasaule gatavojas vēlreiz uzslavēt pašreizējo Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāru par to, ka viņš ir “Eiropas kultūras dizaina, plurālisma, iecietības un arī diskusiju, atklātu un atbalstošu kultūru, daudzpusēja komandas darba stiprināšanas un konsolidācijas priekšnieks”, kā norādījis goda padome.

Profesionāļa absolvents pievienojas prestižajam laureātu sarakstam, kas sastāv no tādiem vārdiem kā Vinstons Čērčils, Roberts Šūmans, Žaks Delors, Bils Klintone, Žans Klods Junkers, Angela Merkele un pāvesti Francisks, kā arī Jānis Pāvils II. balvas gods noteikti notiks tieši tagad, un arī vakarā apmeklētāji pievienosies vakariņām par godu Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāram Āhenes kopienā, kuru izvēlējās Kārlis Lielais (742-814), ko daudzi uzskata par “Eiropas tēti”. Panegiriks noteikti nodrošinās Spānijas karalis Felipe VI, un pasākumu apmeklēs tādas izcilas valsts un pasaules mēroga individualitātes kā premjerministrs António Costa, Žans Klods Junkers, Eiropas Komisijas prezidents, kā arī Spānijas karalis Huans Karloss-arī izcēlās 1982.gadā. Kopā ar medaļu inženierim António Guterres piedāvātajā godā ietilpst ritinājums un arī simboliskā summa 5000 eiro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here