Stresa Un Trauksmes Apstrāde Svētku Laikā: Iepriekšējo Jauniešu Apstiprinājumi Ārstēšanā

Stresa Un Trauksmes Apstrāde Svētku Laikā Iepriekšējo Jauniešu Apstiprinājumi ĀrstēšanāBrīvdienu var būt grūts laiks daudz. Uzsvars uz ģimenes locekļiem un arī paražām var būt sarežģīts, kā arī var izraisīt izolāciju, kā arī to tiem, kuriem ir izaicinoša ģimene vai kuri, iespējams, nedzīvo savā dzīvesvietā vai kopā ar saviem bioloģiskajiem ģimenes locekļiem. Tas sastāv no bērniem, Aglona kas šobrīd atrodas kazlēnu labklājības sistēmā, kā arī tiem, kas faktiski piederēja tai. Kā daļa no Prenez5, tiešsaistes vietnes, kas īpaši izveidota bērniem, kā arī jauniešiem, kuri paliek audžuģimenē, kuri uzturas komandas dzīvesvietās vai tālu no vecākiem Aglona. Vairāki bijušo jauniešu aprūpē ir faktiski tikai nesen dalījās metodes un norādes, lai apstrādātu savu stresu, kā arī saglabāt savu psiholoģisko veselību un labsajūtu.

Viņu ieteikumi ir vienkāršs, bet pārdomāto, kā arī ir visai daudz, lai sniegtu jauniešiem, kuri var saskarties ar papildu trauksmi šajā brīvdienu sezonā. Pievērsiet uzmanību Semam, jo viņš dalās ar dažām īpašām metodēm, kuras viņš izmanto, lai labi pārvaldītu savu nemieru, piemēram, žurnāla uzturēšanu, vides pārveidošanu un runāšanu ar citiem. Pievērsiet uzmanību Rozei, kas mīl savienoties ar dabu un izmantot mūziku, lai barotu viņas psiholoģisko veselību un labsajūtu. Pievērsiet uzmanību Kiaunna, kas izmanto īpašas traumu terapijas ierīces, lai pārvaldītu savu stresu un trauksmi, kā arī viņas saites ar vietām, lai ļautu viņai palikt pamatotai. Visbeidzot, pievērsiet uzmanību Abraram, Kanādas imigrantam, kā arī psiholoģiskajam veselības un labsajūtas terapeitam, kurš dalās savā individuālajā pieredzē, kad viņa ieradās Aglona kā pieaugušais, viņas klīniskā depresija, kā arī viņas ieteikumi iesācējiem.

Vai jums notiek brīvdienas? Šeit ir četras metodes, kā rīkoties ar atstāšanas spriedzi

Vai jums notiek brīvdienas? Šeit ir četras metodes, kā rīkoties ar atstāšanas spriedziAtvaļinājums … Mēs visi vēlamies par viņiem Aglona visu gadu, bet viņi liek mums uztraukties vairāk nekā jebkas cits, kad viņi šeit ierodas. Jo neapšaubāmi, brīvdienas, tas ir sakārtots. Un kā interesanti, kā tas var būt atstāt mājās uz pāris dienām, daudzums prep darbu, kas izvēlas to var ātri kļūt avots nemiers un arī panikas. Dokumenti, bagāža, uzdevumi, transporta metodes, Izmitināšana, augi un dzīvnieki … Pirms milzīgās izlidošanas dienas ir jāparedz Labs punktu klāsts. Hipnoterapeits un terapeits, pakļauti stilists četras metodes, lai būtu vairāk unwinded, kad notiek brīvdienas. Stratēģija iepriekš kā brīvdienu metode, starp visefektīvākajām metodēm, lai samazinātu trauksmes pakāpi un izvairītos no galīgajiem panikas lēkmes, ir iepriekš plānot.

Tas ir uzticams līdzeklis, lai izvairītos no apjukuma sajūtas, uzskata Žaklīna Karsone. “Izveidojiet sarakstu ar lietām, kas jādara, kā arī norādiet datumu, līdz kuram tie ir jāpabeidz, pēc tam pārbaudiet tos, kā jūs iet,” viņa apspriež. “Jūsu sarakstā jāiekļauj jaunākie identifikācijas ieraksti, vīzas un arī ieceļošanas prasības, kā arī apdrošināšanas polise. Neaizmirstiet pārbaudīt lidojuma informāciju, grafikus, lidostas termināli, autostāvvietu, bagāžas ierobežojumus utt. Varat arī izdrukāt nepieciešamos maršrutus, ” viņa piebilst. Lai novērstu visu stresu, terapeits arī iesaka uzzināt par vietējo valūtu, rezervēt naktsmītnes, kā arī Aglona uzdevumus tīmekļa vietnē vai vajadzības gadījumā piegādāt zāles, injekcijas un receptes.

Aglona Plānojiet savu prombūtni birojā

Aglona Plānojiet savu prombūtni birojāKatra persona, kas ir pelnījusi atvienoties atvaļinājuma laikā, mums nevajadzētu atstāt novārtā, lai sakārtotu viņa atdalīšanu no biroja. Pēc Žaklīnas Karsones teiktā, tas notiek, izmantojot trūkuma ziņojumu viņas pastkastē un arī tiešsaistes kalendārā. “Pieprasiet palīdzību no kolēģa un arī plānojiet pārskaitījumu par katru mazo lietu, kas nevar gaidīt jūsu atgriešanos,” viņa papildus iesaka. Ja iespējams, profesionālis iesaka pirms aiziešanas rezervēt vēl dažas reizes, lai būtu laiks pāriet uz “atvaļinājuma iestatījumu”. “Darbība līdz pēdējai minūtei palielinās jūsu spriedzes līmeni desmitkārtīgi, bet pirms aizbraukšanas divas papildu reizes samazinās šo sajūtu, kā arī sniegs jums nelielu atelpu,” viņa saka.

Neapšaubāmi, kad esat atvaļinājumā, cik vien iespējams atturieties no Pasta kastes pārbaudes, lai patiešām atlaistu. Sagatavojieties atstāt no mājām Mazākuma nedēļas pirms izbraukšanas vacationing būtu jāizmanto, lai pārbaudītu, ka kāds paliek kārtībā pirms aizbraukšanas. Stratēģējiet savu pēdējo veļu krietni pirms laika, lai pārliecinātos, ka mazgāšana, kuru vēlaties absorbēt jūsu bagāžu, gatavojas d-dienā. Paturiet prātā, lai sagatavotu pikniku izbraukšanas dienai, tomēr papildus atbrīvojiet savu ledusskapi, kā arī atstājiet ēdienu ledusskapja saldētavā, lai atgrieztos. Tas ir papildus nepieciešams piegādāt indivīdam rūpēties par jūsu augiem, jūsu pastu vai jūsu mājdzīvniekiem, ja nepieciešams. Žaklīna Karsone papildus iesaka sakārtot savas finanses Aglona pirms aiziešanas. “Vēlams, Atlieciet rezervi citā kontā, kuram varat viegli piekļūt ārzemēs, ja punkti noiet greizi,” viņa norāda. Galu galā, pieņemsim rūpīgi par digitālajām ierīcēm, kā arī akumulatoru lādētājiem. Unzip pirms izlidošanas. Pēdējais sagatavošanās posms pirms atvaļinājuma ir atpūsties. Ja jums patiešām ir bijis pietiekami daudz laika, lai sakārtotu visu informāciju, psihoterapeits iesaka dienu pirms aizbraukšanas izmantot kā relaksācijas dienu. “Iegūstiet masāžu vai sejas, lai iegūtu jums noskaņojumu,” viņa iesaka. Klausieties pozitīvu mūziku vai izveidojiet “atvaļinājuma atskaņošanas sarakstu”, kuru varat klausīties visa ceļojuma laikā. Lejupielādējiet pārdomu ierakstu vai apskatiet grāmatu. Visbeidzot, “novieto katru maz lieta prom pie durvīm, mazgāt, kā arī iet gulēt agri, redzot to, lai izveidotu savu modinātāju”. Jūs zināt, kas jums jādara, lai notiktu brīvdienas ar mieru!

Izvairīšanās no atvaļinājuma stresa, kā arī trauksmes

Vai jūs gatavojaties gada beigām brīvdienas ar satraukumu? Mēs esam apkopojuši jums noderīgus ieteikumus, kā integrēt saistības un arī gandarījumu! Neatkarīgi no mūsu idejām, mūsu reliģiskās pārliecības vai mūsu sabiedrības, brīvdienas iezīmē fiskālā gada beigas, kā arī patiešām parasti rada partijas gaisotni. Tieši šeit mēs atrodamies augstā tikšanās laikā starp tuviem draugiem *, ģimenes locekļiem, kaimiņiem vai kolēģiem. Mēs iegūsim viens ar Aglona otru, lai dalītos ēdienreizēs un piedalītos daudzos citos tradicionālajos ziemas mēnešos. Protams, šiem mirkļiem vajadzētu mūs mierināt, svinēt, kā arī atjaunot vienotības sajūtu. Tātad, kāpēc daudzi cilvēki vairs nepiedalās šajā sajūtā? Dažiem brīvdienas var nebūt viens no fantastiskākajiem gada laikiem. Patēriņa preču masa, kas saistīta ar mūsu dažādajām ziemas svinībām, aizpilda veikalu plauktus agrāk un arī agrāk katru gadu. Biznesa cīņas, kas apvienotas ar estētiskām stimulācijām, nepārtraukti konsultē mūs par gaidāmajām brīvdienām. Tomēr šo svētku noteiktība dažiem cilvēkiem nelabvēlīgi ietekmē. Tiem, kas savieno neērtas atmiņas vai ļoti psiholoģiskus vai saspringtus notikumus ar brīvdienu sezonu, daudzi izraisītāji var izraisīt spēcīgas reakcijas, piemēram, trauksmes vai klīniskas depresijas pazīmes vai pat fobijas, kas var dziļi ietekmēt viņu izturēšanos, kā arī viņu rīcību vai Aglona sabojāt viņu labsajūtu.

Tātad, ko mēs varam darīt attiecībā uz to?

Ir pienācis laiks pievērst uzmanību mūsu reakcijām, prātiem un ķermenim. Mēs varam samazināt vairākas trauksme, kā arī spriedzi, ka mēs uzskatām, pie ideju par gaidāmo svētkiem, atzīstot mūsu pazīmes un simptomus, kā arī mūsu atbildes uz tiem, kā arī plāno veidus drošību un arī iespējas, lai labāk sagatavotos tiem. Atzīstiet trauksmes Aglona pazīmes. Trauksme ir normāla un arī īslaicīga reakcija uz sarežģītiem apstākļiem vai vidi. No otras puses, trauksmes problēma ir īpaši grūts punkts. Trauksmainam indivīdam ar brīvdienām saistīta gadījuma gaidīšana var izraisīt invaliditāti fiziskās pazīmes un simptomi: virspusēja elpošana, sirdsklauves un arī nepacietība, kamēr ķermenis reaģē intensīvi, kas varētu šķist nesamērīgi. Šāda veida smagu stresu un trauksmi parasti izraisa sociālie strīdi. Laika gaitā šīs atbildes ir faktiski apmācījušas smadzenes pārvērtēt sniegtā apstākļa bīstamības vai riska līmeni. Indivīds, kam ir problēmas ar stresu un nemieru problēmu var uzreiz justies neapmierinātību, wooziness vai varbūt ir augsts asinsspiediens. Ģimenes chicanery padara mūs visus patiešām justies mazliet neērti, tomēr nervozs cilvēks apdraud instinktīvu fizisku reakciju, kas var būt dziļi sāpīga. To sauc par”cīņas vai lidojuma reakciju”. Viņa varētu ātri sajust pieprasījumu izstāties no situācijas, kā arī, atkarībā no līmeņa diskomfortu un spriedzi patiešām jūtama, var nebūt iespējams atgūt no tā, un jūtas nepieciešams atstāt istabu. Jūsu ķermenis sniedz jums norādes, kas norāda, ka jūs uztraucaties. Daži cilvēki ir pārliecināti, ka stress un trauksme motivē viņus, bet tas ietver instinktīvu fizisko, uzvedību, kā arī garīgās izmaiņas, kas var negatīvi ietekmēt ilgstošu labsajūtu. Lai gan saikne jums var nešķist acīmredzama, stress un trauksme var likt jums zaudēt miegu, radīt kuņģa-zarnu trakta un elpošanas sistēmas problēmas vai izraisīt hipertensiju, kas ilgtermiņā var izraisīt koronāro sirds problēmu. Vai esat atklājuši sevī satraucošas rutīnas, piemēram, naglu nokošana, kad esat stresa stāvoklī? Vai arī, ja esat cigarešu smēķētājs, vai esat pamanījis cigarešu lietošanas pieaugumu? Arī salīdzinoši nekaitīgas detaļas, piemēram, garastāvokļa svārstības, fizisko aktivitāšu samazināšanās, atmiņas caurums, fokusa neesamība vai neparasti starppersonu konflikti, ir norādes uz ķermeņa reakciju uz trauksmes pieaugumu. Grūtības atpazīt šīs atbildes rodas no realitātes, ka mēs uzskatām, ka tās ir regulāras. Patiešām, ir ļoti viegli pateikt sev, ka mums patiešām ir bijusi grūta diena vai ka mēs paliekam tiff.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here