Jūrmalas Jauniešu diena jau 9.septembrī!

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs 9.septembrī, no plkst.12.30, Dzintaru Mežaparkā aicina jauniešus uz Jūrmalas Jauniešu dienu 2017, kurā pasākuma apmeklētajiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus dažādos izaicinājuma uzdevumos, uzzināt par organizācijām, kas nodrošina saturīgas brīvā laika aktivitātes Jūrmalas pilsētā un piedalīties komandu kontrolpunktu aktivitātēs "Visums atver visu". Aicinām jauniešus līdz 2017.gada 6.septembrim komplektēt komandas un aizpildīt pieteikumu tiešsaistē: ej.uz/Jurmalasjauniesudiena.

Jūrmalas Jauniešu dienā apmeklētājiem būs iespējapārbaudīt savus spēkus vai vienkārši atbalstīt jaunos dzejas, repa rakstniekus, kas izmantos brīvo mikrofonu sadaļā „Katrs ar savu gabalu”. Pieteikšanās un sīkāka informācija: http://ejuz.lv/katrsarsavu.

Sanākušos jauniešus iedvesmos un uzrunās dzejas slameris, reperis Ipstens Kūns, muzikāli daudzveidīgu priekšnesumu sniegs jauniešu grupa „The Creek”, radošā un talantīgā dziedātāja Agnese Rakovska un reperis, bītmeikers/producents ansis. Pie pasākuma galvenās skatuves darbosies „Atelpas” stūrītis, būs iespēja vērot grafiti mākslinieka Renāra Caunes radīto mākslu „..atnāc un apskaties!” un vēl daži pārsteigumi apmeklētājiem, kurus atklās pasākuma vadītājs Magnuss Eriņš.

Noskaties pasākuma mākslinieku video-aicinājumus un atzīmē Facebook pasākuma lapā „Jauniešu diena Jūrmalā 2017”, ka apmeklēsi pasākumu! Uz tikšanos jau 9.septembrī, Dzintaru Mežaparkā! Papildus informācija Facebook: @jurmalasxjauniesi.lv

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs

Facebook: @jurmalasxjauniesi

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dalīties: