TUESI.LV
Dalīties:
Share icon

Uzņēmēja Kristīne Ķepale Siguldā: “Arī mazpilsētās tik pat jaudīgi ģenerējas idejas.”

Uzņēmēja Kristīne Ķepale Siguldā: “Arī mazpilsētās tik pat jaudīgi ģenerējas idejas.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmēju  Kristīni Ķepali, kura rada rokaustas tekstillietas Siguldā: https://tuesi.lv/tik-pat-jaudigi/ .

“Man šķiet, ka ir svarīgi ražot ētiski. Es ļoti koncentrējos uz dabīgiem materiāliem. Mana ideja ir radīt jēgpilnas un kvalitatīvas lietas,” stāsta uzņēmēja Kristīne Ķepale, kura rada rokaustas tekstillietas Siguldā.

“Mēs tik daudz laika pavadām darbā. Ir forši darīt to, kas tev patīk un kam tu redzi jēgu. Es šobrīd daru to, kas man ļoti patīk. Aušanā es novērtēju aizbēgšanu no steigas, no ikdienas ātruma,” uzsver Kristīne.

“Pateicoties e-komercijas iespējām, es varu strādāt no mājām Siguldā. Mazpilsētās ir forši cilvēki, enerģija un spēks. Arī šeit tik pat jaudīgi ģenerējas idejas,” ir pārliecināta Kristīne. 

“Latvija ir manas mājas. Šeit ir mūsu valoda, kultūra, teātri, festivāli, koncerti – tas viss ir savs. Latvijā ir mani cilvēki. Draugi un ģimene veido māju sajūtu.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 100+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”          

info@tuesi.lv

22382139

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM