TUESI.LV
Dalīties:
Share icon

Skolas direktore Dana Narvaiša: “Cilvēks ir vērtīgākais resurss, kas mums ir.”

TUESI.LV

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Danu Narvaišu, kura izveidojusi sākumskolu Cēsīs: https://tuesi.lv/aizlidot-uz-marsu/ .

“Ir tāda sajūta, ka mēs visu laiku gatavojamies divdesmit pirmā gadsimta prasmēm un mācīšanas pieejai, kaut gan tajā esam gandrīz divdesmit gadus. Mērķis būtu panākt tādu līmeni, ka skolas vide sakrīt ar ārpasauli. Ideālā variantā, skola būtu tā, kas rada inovācijas un pārmaiņas,” uzskata Dana Narvaiša, kura izveidojusi sākumskolu Cēsīs.

“Cilvēks ir vērtīgākais resurss, kas mums ir. Latvijai jāapzinās, ka tā grib ieguldīt cilvēkā un attīstīt cilvēka potenciālu. Mēs varam būt inovatori izglītības jomā. Es gribētu, lai mums ir apziņa, ka mēs vēlamies “aizlidot uz Marsu” – kopīgā sajūta, lielā ambīcija un mērķis,” saka Dana.

“Ja mēs uzņemtos atbildību, nebaidītos kļūdīties, un mums būtu iespēja kļūdas labot, mēs diezgan tālu tiktu,” ir pārliecināta Dana.

“Man Latvija ir kā ģimene. Ir lietas, kuras man nepatīk, bet tās var kopīgi uzlabot un mainīt. Latvija ir tava drošība, tava ģimene, kur tu vari darīt, un kur ir savējie.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”

info@tuesi.lv

22382139

 

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM