Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Pašvaldības darbā ar jaunatni iesaistīto personu un NVO pārstāvju pieredzes apmaiņas seminārs Madonas novadā – Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2018.

Jauniešu galvaspilsēta

Turpinās Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2018 aktivitātes Madonas novadā.

28. – 29. martā Madonas novads aicina uz  pieredzes apmaiņas semināru “Jaunatnes darbā iesaistīto personu sadarbība. Reālā situācija un nākotnes iespējas”, uz kuru tiek aicinātas darbā ar jaunatni iesaistītās personas un NVO pārstāvji. Pasākuma mērķis ir dalīties ar labās prakses piemēriem līdzšinējā darbībā, iedvesmot jauniem darbiem, rosināt idejas jaunatnes darbā iesaistīto dalībnieku nākotnes sadarbības formām Latvijā, kā  arī ārpus tās robežām.

Pasākuma pirmajā dienā, kura norisināsies Sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”, plānota iepazīšanās, izzinoša un radoša darbošanās grupās - ideju, risinājumu meklējumi. Kā arī ar pieredzi diasporas jauniešu organizāciju veidošanā dalīsies diasporas dalībnieki, lai ar Latvijas kolēģiem apspriestu ciešākas sadarbības iespējas nākotnē.

Semināra otrā diena tiks veltīta pieredzes apmaiņas vizītei, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar jaunatnes darbu Madonas novadā. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar Madonas biznesa inkubatoru, Madonas mākslas skolu, Kusas multifunkcionālo centru “1. stāvs”, Bērzaunes Bērnu un jauniešu apvienību “Rīts”,  Madonas iekštelpu skeitparku un  radošo darbnīcu centru “MCity”.

Pieteikšanās pasākumam elektroniski līdz 20. martam: 

https://docs.google.com/forms/d/1zNgjL9Oi9GY8qJQUO4Mxz8Y0FAPkKmIzTBH6QZcUr_Y/edit

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir  ierobežots, dalībnieki tiek aicināti pieteikšanos veikt laicīgi, ieteicams no vienas organizācijas dalībai seminārā, izvirzot vienu pārstāvi.

Semināra programma pieejama: https://drive.google.com/file/d/1qTbycOxx1WKCLdfDMDYcsTAZ4IkQig9V/view

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018 tiek finasēta Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam finansējuma ietvaros

 

Uz tikšanos!

 

Jautājumu gadījumā var sazināties:

galvaspilsēta2018@gmail.com 

vai zvaniet 29126112 (Gatis)

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM