Jaunumi novados
Dalīties:
Share icon

Kļūsti par brīvprātīgo Lattelecom Rīgas maratonā

Lattelecom Rīgas maratons

NESKRIESI? KĻŪSTI PAR BRĪVPRĀTĪGO UN NĀC PALĪGĀ!

Šajā pavasarī, 19. un 20. maijā, Rīgas centrs kā ierasts kļūs par Baltijā lielākā sporta notikuma mājām. Tie, kuri bijuši, apliecinās - Lattelecom Rīgas maratona nedēļas nogale ir svētki. Svētki skrējējiem, Rīgai un ikvienam iesaistītajam – tātad arī tev! Šogad svinēsim īpaši vērienīgi, aicinot Rīgu izskriet ar valsts simtgadei veltītu pārliecību – Izskrien svētkus!

Piesakies šeit!

Mēs, Lattelecom Rīgas maratona organizatori, sadarbībā ar biedrību "VSK Noskrien" aicinām aizrautīgus cilvēkus - līdzjutējus, skrējēju ģimenes biedrus vai draugus – pievienoties Latvijas simtgades maratona brīvprātīgo palīgu komandai, lai ar savu enerģiju, darbu un smaidu radītu svētku sajūtu, prieku un lepnumu teju 35 000 skrējēju no 70 pasaules valstīm. Pieteikties aicināts ikviens, sākot no 16 gadu vecuma!

Iesaistoties plašajā pasākumu programmā, tieši palīgu uzdevums būs visiem skrējējiem nodrošināt lielisku skrējienu – likt trasē justies droši, sniegt motivējošu atbalstu trases enerģijas punktos, pasniedzot tik nepieciešamo glāzi ūdens (kurš gan var noskriet maratonu bez tā?), uzmundrināt finiša taisnē labākam rezultātam, pirmajiem apsveikt skrējējus, pasniedzot piemiņas medaļas un ar savu aktīvo palīdzību radīt īpašu skriešanas svētku gaisotni Rīgā. Palīgi gūs pieredzi un ieskatu dažādos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms pasākuma, gan maratona nedēļas nogalē.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM