Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Jauniešu galvaspilsēta aicina uz jauniešu dienu Olaines novadā

jauniešu diena Olainē

31.augustā jau devīto gadu Olaines Mežaparkā visiem jauniešiem un ikvienam interesentam visas dienas garumā būs iespēja piedalīties Olaines novada Jauniešu dienā.

 

13.00   "Pilsētas medības 2019" foto velo orientēšanās sacensības

Arī šogad Olaines Sporta centrs piedāvā aizraujošās orientēšanās sacensības gan draugu, gan ģimenes komandām. Vairāk informācijas un nolikums atrodams www.olainessports.lv. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz sports@olaine.lv vai zvanot 26658689. Reģistrēšanās no plkst. 12:00 un starts plkst.13:00 pie Olaines Mežaparka estrādes.

14:00 – 17:00  Maģiskais NVO skvērs

Maģiskajā NVO skvērā dažādas aizraujošas aktivitātes piedāvās organizācijas, kas ikdienā darbojas ar jauniešiem veselībā, brīvā laika pavadīšanā, izaugsmē, neformālajā izglītībā.

Atklāšana 14:00 ar Lielo sprādzienu un citiem pārsteigumiem.

15:00 - 21:00   "Izaicini sevi" alpīnisma aktivitātes

Jauniešu diena nav iedomājama bez iespējas sevi izaicināt. Arī šogad būs pieejama alpīnisma siena, pārējās aktivitātes gan vēl paturēsim noslēpumā.

15:00 - 21:00   Gladiatoru cīņa & citas atrakcijas

Gladiatoru cīņa būs jautra gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Cīņā piedalīsies 2 dalībnieki, katrs stāvēs uz sava podesta un centīsies ar vāles palīdzību nogāzt pretinieku.

15:00 - 21:00   Chill zona

16:00   Grafiti torņa atkāšana ar Daini Rudeni

Kopā ar grafiti mākslinieku Daini Rudeni atklāsim augstāko grafiti vides objektu Baltijā. Kā saka pats Rudens: “Šis būs stāsts par novadu, kas attīstās, tiecas uz izaugsmi, kāpjot uz augšu. Par cilvēkiem novadā, kam ir uzveicamas visas grūtības, kas ir neatlaidīgi un mērķtiecīgi.”

 

17:00   Diskusija "Kāda jēga darboties?"

Diskusijā "Kāda jēga darboties?" ar aktīvu skatītāju līdzdarbošanos runāsim par to, kāpēc jaunieši darbojas dažādās jomās un organizācijās, kāda no tā pievienotā vērtība viņiem un sabiedrībai, kā arī kādas iespējas jaunieši vēl var izmantot.

17:00 - 20:00 Lāzertags “3 pret 3” no GUNSnLASERS

Reģistrēšanās no plkst. 16:00.

Vienas spēles laiks ~8 minūtes. Spēles laiks var mainīties atkarībā no komandu/apmeklētāju skaita.

19:00   Brīvais mikrofons

Ja gribi stāvēt uz Popkorns skvēra skatuves un parādīt to, ko dari arī citiem, tad piesaki savu dalību līdz 27.08. ej.uz/ONJDbrivaismikrofons.

20:00 Brīvrunu Projekts

Brīvrunu Projekts ir piedāvājums alternatīvam repa frīstaila pasākumam Latvijā. Formāts - dažāda veida uzdevumi, kuros brīvruna izskan kā pilnvērtīga mākslas forma.

21:00   Arturs Skutelis

22:00 Ozols

23:00- 00:00 DJ Sun-Lay

 

Seko līdzi aktuālajai informācijai ej.uz./ONJD19

Ieeja bez maksas

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

 

Pasākumu organizē: Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru “POPKORNS”, Olaines Kultūras centru, Olaines Sporta centru, Ikšķiles novada pašvaldību un biedrību “Māk-onis”.

Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019 aktivitātes tiek īstenotas ar Izglītības un zinātnes ministrijas jaunatnes politikas valsts programmu 2019. gadam finansējumu.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM