IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Izsludināts konkurss „Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā”

Izsludināts konkurss „Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā”

Ar vien vairāk attīstoties darbam ar jaunatni Latvijā būtiska loma tajā ir jaunatnes darbiniekiem, kas savu ikdienu pavada pašvaldības jauniešu centrā, jaunatnes organizācijā, vai kā savādāk motivē un iedvesmo mūsu Latvijas jauniešus.

Lai nodrošinātu jaunatnes darbiniekiem iespēju iegūt nepieciešamās zināšanas Izglītības un zinātnes ministrija pilotprogrammas veidā ir izveidojusi programmu jaunatnes darbiniekiem, tādējādi paplašinot iespējas apgūt darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes un pilnveidojot darbam ar jaunatni kvalitāti.

 

Tādēļ aicinām atsaukties un pieteikties tās personas, kas veic jaunatnes darbinieka pienākumus pašvaldībā.

 

Pieteikumu dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmai var iesniegt persona, kas pašvaldībā vai nevalstiskajā organizācijā veic darbu ar jaunatni un nav iepriekš apguvusi Jaunatnes lietu speciālistu mācību programmu saskaņā ar 2008.gada 16. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.1047 “Jaunatnes lietu speciālistu apmācības kārtība.” Lai pieteiktos konkursam pretendentam ir jāiesniedz pieteikuma veidlapa saskaņā ar šī nolikuma 1.pielikumu, kā arī amata apraksta vai darba līgumu kopijas, kas apliecina pretendenta amata atbilstību jaunatnes darbinieka profesijas standartam, nosūtot iepriekš minētos dokumentus uz elektroniskā pasta adresi: jaunatneslietas@izm.gov.lv ar norādi “Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā”.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2018.gada 31.oktobris.

 

Kontaktpersona – Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta eksperte Alma Brinkmane, tālrunis 67047952, e-pasts: alma.brinkmane@izm.gov.lv.

 

 

Konkursa „Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā” nolikums

 

Konkursa „Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā” pieteikuma anketa

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM