IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Apbalvošanas ceremonija “Labākais darbā ar jaunatni 2020”

Apbalvošanas ceremonija  “Labākais darbā ar jaunatni 2020”

Šodien, 2020. gada 28. decembrī no plkst. 15.00 tiešraidē ikviens aicināts vērot apbalvošanas ceremoniju “Labākais darbā ar jaunatni 2020”. Ceremonijā tiks suminātas labākās jaunatnes organizācijas, biedrības un nodibinājumi, kas veic darbi ar jaunatni, jauniešu centri, darbā ar jaunatni iesaistītās personas, kā arī labākās pašvaldības, kuras  veic darbu ar jaunatni.

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”. Konkursā ikviens varēja izvirzīt pretendentus nominācijās “Labākais starts”, “Straujākais lēciens”, “Līdzdalības stiprinātājs”, “Veiksmīgākais projekts”, “Drosmīgākais projekts”, “Viedais atbalsts”, “Iedvesmas dzirksts”, “Jauniešiem draudzīga vide” un “Pašvaldība jaunietim”. Konkursa uzdevumi ir popularizēt darbu ar jaunatni un tā nozīmi jauniešu pilnvērtīgai un vispusīgai attīstībai, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī rosināt pašvaldības, jaunatnes organizācijas un biedrības un nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, izvērtēt īstenotās aktivitātes jaunatnes jomā.

Ceremonijas programmā svētku uzrunas teiks Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis un Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Ilze Bergmane. Sveicienu sagatavojusi Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 – Ventspils. Ceremonijas ietvaros šā gada laureātus sveiks iepriekšējo gadu uzvarētāji, muzikālus priekšnesumus sniegs iemīļoti mūziķi: Ivo Grīsniņš-Grīslis, Aija Vītoliņa (Amber), Māris Vitkus, Edijs Šimiņš. Pasākumu vadīs negurstošais pozitīvas enerģijas lādiņš Kaspars Brūvelis. 

Ceremonija tiks pārraidīta platformas “Facebook” tiešraidē. Seko FB pasākumam šeit:  https://www.facebook.com/events/715528612723973. Atbalstīsim darba ar jaunatni veicējus, būsim kopā un uzzināsim, kurš saņems balvas šajā gadā!

 

Papildus informācijai sazināties ar Izglītības un zinātnes ministrijas vecāko eksperti jaunatnes jomā Randu Ķeņģi, +371 67047876

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM