Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019

Ikšķiles un Olaines novads - Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019


Epicentrs svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

2019. gadā Ikšķiles un Olaines novada apvienība būs epicentrs svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Ikšķiles un Olaines novada apvienība ir pirmā novadu apvienība, kas pildīs Jauniešu galvaspilsētas pienākumus. Gada sākumā jaunieši un darbā ar jaunatni iesaistītie tiks gaidīti Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā Olaines novadā.   

A‌r visām Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2019 aktualitātēm iespējams iepazīties šeit

 

FB_cover-Ikšķile Olaine.jpg

Konkurss – “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta ” organizēts jau ceturto gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Sakām lielu paldies iepriekšējām Jauniešu galvaspilsētām: pilsētām, kur darbs ar jaunatni ir kā nezūdoša vērtība no tās ikdienas.

Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM