Jauniešu organizācija „Avantis” meklē „Junior Media Team” dalībniekus un rīkoties spējīgos!

Lieliska iespēja ikkatram jaunam piedzīvojumu meklētājam – biedrība „Avantis” meklē aktīvus jauniešus līdz 25 gadu vecumam ar interesi un iepriekšēju pieredzi mediju jomā, kuri kļūs par „Junior Media Team” dalībniekiem.

„Junior Media Team” ir mērķtiecīgu jauniešu komanda, kura regulāri veidos mediju saturu gan audiovizuālā formātā, gan žurnālistikā, realizēs interesantas un radošas iniciatīvas, piedalīsies mediju apmācībās; gūs mentoringu mediju speciālistu vadībā un izaugsmes un sadarbības iespējas nākotnes karjerā. Šī ir prakses iespēja jauniešiem, kuri vēlas attīstīt savas prasmes un idejas ar potenciālu darboties arī profesionālā līmenī biedrības un partneru projektos.

No jauniešiem dalībniekiem tiek sagaidīts entuziasms, radošums, idejas un motivācija darboties vismaz 5 stundas nedēļā. Visa darbība norisināsies Rīgas centrā, bet būs iespēja arī doties projektu izbraukumos visā Latvijā.

Līdz 15. septembrim aicinām jauniešus iesūtīt savu CV, portfolio/iepriekšējos darbus un motivācijas vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Nepalaid garām iespēju, nebaidies, jo tieši tāpēc tu esi šeit – lai riskētu, piedalītos un darbotos! Augtu, attīstītos un nodzīvotu vislabāko dzīvi!

„Avantis” jau kopš 2002. gada īsteno sociālus sporta, kultūras, kino un mediju projektus jauniešiem. Līdz šim lielākie īstenotie projekti – Latvijā lielākās skolēnu sporta spēles „ZZ Čempionāts”, filma „Atrasts Amerikā”, grupas „Astro’n’out” producēšana, Grīziņkalna skeitparka izveide, žurnāla „Izvēlies” izdošana u. c. Kopš 2013. gada tiek attīstīta kustība „Young Media Sharks”, kas šobrīd apvieno 230 jauniešus no piecām valstīm un 23 Latvijas pilsētām.

Vairāk par biedrību “Avantis”: www.avantis.lv, FB/AvantisLatvia

Vairāk par jauniešu kustību “Young Media Sharks”: www.youngmediasharks.eu, FB/YoungMediaSharks

Projektu rīko biedrība “Avantis” ar partneriem: Gētes institūtu Rīgā, lielāko finansētāju Vācijas Federālo ārlietu ministriju un līdzfinansētāju Izglītības un zinātnes ministriju.

Relīzi sagatavoja: Agnese Freimane, mob. nr. +371 24503797, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Foto: Ritvars Stankevičs („Young Media Sharks”)

Dalīties: