Jaunais blogs ziedam.lv aicina runāt par jaunu cilvēku seksuālo veselību

Šogad 12. janvārī plkst. 19.00 Kaņepes Kultūras centrā (KKC), Rīgā notiks platformas ZIEDAM.lv atklāšanas pasākums, piedāvājot apmeklētājiem iepazīties ar jauno platformu, kas runā par jaunu cilvēku seksuālo un reproduktīvo veselību. Pasākuma tēma ir “PIRMĀ REIZE”, kurā ar savu redzējumu par randiņiem, iepazīšanos un attiecībām dalīsies arī Comedy Latvia komiķi.

No plkst. 19.00 līdz 20.30 apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par jauno platformu īpašā prezentācijā, kas notiks KKC 2. stāva Jaunajā zālē. Uzstāsies arī Comedy Latvia komiķi Denis Tulpe un Aleksandrs Guzenko. Pēc tam no plkst. 20.30 lejā, Zilajā zālē uzstāsies Mixmaster AG, kā arī mākslinieki Anta Priedīte un Aigars Ozoliņš ļaus izmēģināt būt par modeļiem īpašās gaismas fotogrāfijās.

Biedrības “Papardes zieds” valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle uzsver, ka šāda platforma ir nepieciešama īpaši šobrīd, kad jauniešu galvenie padomdevēji ir dažādas interneta vietnes: „Laikā, kurš jauna cilvēka dzīvē ir tik būtisks - tiek veidotas pirmās attiecības, pirmā seksuālā pieredze -, skola un vecāki savu lomu kā padomdevēji ir zaudējuši. Jaunieša padomdevējs ir katra paša viedtālrunis. Ziedam.lv vēlas kļūt sabiedrotais jaunietim šo daudzo jautājumu atbilžu meklēšanā. Laiki mainās, bet jautājumi paliek.”

Jaunajā blogā īpaša nozīme pievērsta tam, lai atbildētu uz reāliem jaunu cilvēku jautājumiem, kas saistīti ar seksuālo un reproduktīvo veselību. Ilgu gadu laikā, vadot nodarbības un seminārus skolās, “Papardes zieds” speciālisti var droši apgalvot, ka zina, kas uztrauc jaunus cilvēkus tieši šobrīd. Līdz ar to, tēmas un materiāli ZIEDAM.LV izvēlēti, balstoties uz šiem jautājumiem. Kā viens no pirmajiem materiāliem jaunajā blogā piedāvāts video par ginekologa apmeklējumu, sadarbojoties ar bērnu un jauniešu ginekoloģi Dr. Lāsmu Līdaku.

Projekts ZIEDAM.LV ir biedrības “Papardes zieds” aktīvistu veidota platforma par veselību, daudzveidību, iekļaušanu, aizrautību un brīvprātību. Jaunā platforma runā par interešu aizstāvību, seksuālo un reproduktīvo veselību un tiesībām. Blogs dibināts 2017. gada janvārī ar mērķi iesaistīt pašus lietotājus tā satura veidošanā.

Ieeja pasākumā ir BEZ MAKSAS.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ozola
projekta ZIEDAM.LV vadītāja,
biedrība “Papardes zieds”
e-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob. tel./WhatsApp: +371-26625382

Dalīties: